-->

BAİBU İLAHİYAT 15 TEMMUZ ETKİNLİKLERİ

23 Temmuz 2022

Dekanımız Prof. Dr. Bilal Gökkır’ın da yer aldığı “İlahiyat Personel Voleybol Takımı” 15 Temmuz Milli Birlik Günü etkinlikleri çerçevesinde Üniversitemiz tarafından organize edilen Personel Voleybol Turnuvası'na katıldı. İlk defa resmi bir turnuvada boy gösteren takımımız son derece çekişmeli geçen maçlar sonunda gruptan çıkma başarısı gösterirken turnuvayı dördüncü olarak tamamladı.

Yine 15 Temmuz Milli Birlik Günü çerçevesinde Üniversitemiz tarafından organize edilen 15 Temmuz Personel Masa Tenisi Turnuvası'na okulumuzu temsilen katılan öğretim üyemiz Dr. Mehmet Faruk Çifçi turnuvayı üçüncü olarak tamamladı.

Bu etkinlikler çerçevesinde gerçekleştirilen 15 Temmuz Kahramanlarını Demokrasi ve Milli Birlik Yürüyüşü'nün ardından öğle namazı öncesinde düzenlenen programda ise İlahiyat Fakültesi Öğr. Gör. Ahmet Arif Akbaba ve İlahiyat Fakültesi Ali Ericek Uygulama Camii imam hatibi Remzi Şahin Yasin-i Şerif tilavetlerinde bulundular. Ardından Fakültemiz dekan yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Nusret Dede tüm şehit ve gazilerimiz için dua etti.

Top